Září 2018

Nový design... konečně

11. září 2018 v 1:16 | Simča |  Výplody mé mysli
Tak jsem asi tak skoro po dvou letech změnila design. Nikdy jsem je neměnila nějak často, protože na to prostě nemám, takže ano dělám dessy (používá se tahle zkratka vůbec ještě, nebo už jsem za zenitem?) ... no, prostě dělám dessy s tím, co mě baví a kdo na to přišel dostává zlatýho bludišťáka! (Starší generace pamatují, mladší umí googleovat). Tak jsem se chtěla pochlubit asi :D no ... bye!

Už je září?

3. září 2018 v 0:08 | Simča |  Výplody mé mysli
Poslední článek psán 1. července. Nyní je 2. září ... tolik k tomu, že se budu snažit psát každý měsíc alespoň jeden článek. No, víte já na předsevzetí nikdy nebyla a možná to je důvod, proč si nikdy žádný nedávám. Nikdy. Ani na nový rok ... i když to pak poruší skoro každý, protože přiznejme si to, ti co jsou dospělí jsou někdy o půlnoci už pod parou a děti mají v hlavně lepší nápady. A teď mi řekněte, že to není pravda.

No, tak teď už je dokonce 3. září ... to se stává, když jste noční sova a články píšete většinou po nocích. Psát začnete jeden den a dokončíte druhý. Ale brzy asi budu psát víc protože mam před sebou nejspíš operaci žlučníku ... zase jsem asi po třech letech (vlastně 3,5 letech) měla záchvat, takže to asi půjde ven (a to ani nevím z čeho.. možná nervozita). Jo, s čeho já můžu být nervozní? Asi ta podělaná autoškola ... začala jsem už dávno a ještě to nemam, protože mě prostě nepustí. To jak jezdím by asi v provozu stačilo (alespoň podle "obyčejných" řidičů), ale v autoškole je to hold přísnější a co jsem slyšela, tak zrovna u nás ve městě jsou úplně šílení komisaří. No, stejně to asi budu muset přerušit (záleží na kdy dostanu datum operace, ještě ho nemám).

Takže, jsem se zase tak trochu vyzpovídala, co? To dělám vždycky ... začnu psát o něčem a zakončím něčím úplně jiným. Možná protože píšu podle toho na co zrovna myslím ... což je účet tohoto blogu, psát moje myšlenky. Nikdy jsem to nemyslela mít jako typický deníček, který jsem nikdy neměla ... teda měla, ale vždycky jsem si psala to co mi přišlo na mysl. Nikdy bych nevěděla co tam mam každý den psát. Jeden ze znaků, že můj život není nikderak zajímavý? Možná ...