Co dál?

1. července 2018 v 23:01 | Simča |  Výplody mé mysli
Ve vymýšlení popisků jsem nikdy nebyla moc dobrá, dokonce ani když jsem kdysi psala povídky a měla jsem vymýšlet název (nebo i jména postav)... a to mám i dobrou představivost, ale tohle mi nikdy nešlo. No, zjistila jsem, že se to týká i vymýšlení nadpisů ke článkům (což je vlastně také mylýšlení názvu), takže proto mám často nic říkající nadpisy a v článcích přecházím rovnou k věci... i když, jak se to vezme. U většině deníčků se přechází rovnou k věci.

Deníček. To zní jakobych byla malá holčička... asi raději půjdu s názvem deník nebo blog. Nicméně, řekla jsem si, že bych se mohla alespoň pokusit spát trochu pravidelnějí než 1-2 články měsíčně a někdy ani to ne (myslím, že jednou jsem dokonce nenapsala vůbec nic za dva roky). Ono když se nad tím namyslím, tak začít úplně od znova by neuškodilo... staré články jsou plné chyb a neaktuální (jak to u starých článků už bývá) a na jejich opravu se nějak nehrnu (čtětě; jsem na to líná).

Zítra mám opět jízdy v autoškole, kterou bych už měla brzy končit vzhledem k tomu, že mi chybí už asi 4 nebo 5 jízd do závěreček, ale upřímně si na to ještě netroufám. Testy si myslím že bych zvládla... značky umím a pravidla teoreticky taky, ale zatím co u počítače si můžu dovolit chvíli přemýšlet kdo vlastně má přednost, nebo jak se tahle značka přesně jmenuje, tak v autě to už bude horší... a co jsem slyšela, tak komisaři tady docela masakr (i když to asi všude). Jistě, vím že si jízdy můžu dokoupit a z okolí znám pomalu víc lidí co to napoprvý neudělalo než udělalo, ale i tak... neudělat to napoprvý už budu ve stresu, nervoznější, atd.

A hlavně autoškola je vlastně jediná zkouška, kde si asi nemůžu dát panáka na kuráž... no uvidím jak na tom budu až dokončím všechny jízdy (+ parkování), taky docela masakr.

Btw. Trochu jsem upravila obrázky v designu, měly by být více vidět a neměly by být tak rozmazané, tak snad to tak nevidím jen já :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama