Nepřítomnost.... stuff

22. července 2015 v 22:54 | Simča |  Výplody mé mysli
Už jsem někdy zmínila jak jsem nemožná ve vymýšlení nadpisů a držení se určitého tématu? Mám to asi od dětství... stejně jako to že moc mluvím/píšu a než se dostanu k jádru věci tak to trvá... to mám zase po babičce. Vím, že jsem přes tohle hrozná, ale kdo mě zná tak ví, že nejsem nejjednodušší osobnost. Vlastně jsem docela komplikovaná. Pochopit mě a mé myšlenkové pochody je komplikované... asi vím proč mi už sem nikdo nechodí. Ty nesmysly lidé četli, přesto že byly plné chyb, ale alespoň asi dávaly smysl. Neříkám, že teď píšu bez chyb, ale snažím se je eliminovat na minimum. Víte co? Už to dělam, ale budu psát odstavce... u těch nevadí, že člověk nepíše vždy na jedno téma.

Vím, že jsem tu nebyla pár dní. Byla jsem k Karlových Varech u příbuzních... pokusím se být znovu aktivní a přivéct to tu zpět k životu, i když vím že jako tenkrát to už nejspíše nikdy nebude. Bezva... teď musím ještě něco napsat aby ten odstavec nebyl moc krátký. Proto tu píšu stuff (věci), protože to co píšu je prostě odpad. Dělám to když mi nic nenapadá a dělám to aj když mluvím. Je to krozný zvyk, ale část mé osobnosti. Už jsem zmínila, že jsem komplikovaná? Docela často se opakuju. Když mluvím i když píšu. Fajn myslím že je načase to tu ukončit.

Je hrozný vedro a mě se vaří mozek. Možná to je proč nemůžu nic vymyslet. Nebo proto že jsem cvok... v září tu ke cvokaři... poslal mě tam psychouš. Na nějaký testy nebo co, ale prý jsem normální. Tak proč tam musím chodit? Dobře, úplně zbytečná otázka je mimo... řekla jsem si, že se budu snažit nic neupravovat a nemazat, tak škrtám... je v tom rozdíl protože stále vidíte co jsem napsala. Samý kraviny. Vím, že některé (vlastně všechny) věci je lepší nevěděl, ale co nadělám? Nic.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama