Něco málo o Atlantis

6. července 2015 v 3:29 | Simča |  Atlantida
Atlantida byla ostrovní stát. Veliký, úrodný údajně tam nebyly zločiny ani kriminalita. Všichni žili v míru a uctívali svého boha Atlase, tak se jmenovala i hora na které sídlil, prostě ,,Ráj přenesený z nebe na zem". Jak se Atlantis také nazývala.

Ale nebylo to vždycky tak jak popisuji, jednoho dne se všecko změnilo ... a změnila se i historie Atlantis. Dříve mírumilovní a velmi vyspělí lidé začali vést války, zapomněli uctívat svého boha a po poslední bitvě s Athénami, kdy Atheny vyhrály, se bůh Atlas rozhněval a vyslal na celou Atlantidu katastrofu jakou si nedokáže nikdo představit.

Láva prýštila z hory Atlas a zavalovala celé město, stěny paláce praskaly a domy se bořily jako domečky s karet. Byla to největší katastrofa jaká se v historii lidstva stala ... jen část Atlanťanů se podařilo vyváznout na lodích a zůstaliubytováni v nedalekých kontinentech. Již druhý den by jste na tom místě marně hledali onen veliký ostrov, onu mocnou říši plnou vyspělých lidí.

Říká se že v nějaké zemi žijí potomci Atlanťanů. Tito lidé mají prý blonďaté vlasy a jasně modré oči, ale nikdo neví zda jsou či nejsou potomci těch co žili na Atlantidě. Dokonce se říká že Atlantis čeká na vhodný okamžik - ten až nastane celá Atlantis se vynoří z hlubin oceánu. Tento okamžik. Okamžik který potopil celou Atlantis se údajně blíží znovu; nikdo neví KDY nastane, ale já vím jedno ... jednoho dne se to stane ...


Vím, že to zní jako scénář přinejmenším na nějaký sci-fi film, ale není to bohužel se to stane. Jednoho dne.
Někdo říká, že se to mělo stát v roce 2012, ale zase už se to mělo stát dříve (v roce 1968-1969) a nenastalo to. Bůh ví třeba Atlantis zůstane navěky neobjevená ... a nebo ne?

V Gíze mezi předními tlapami sfingy je tajemná a tajná chodba obsahující knihovnu spisů, ale jazyk jakým to je nikdo nedokáže rozluštit. Co je to za písmo? Npsali je lidé s Atlantidy? Nebo snad mimozemšťané? Kdo ví, ale to písmo nikdo nerozluštil a rozluštit nedokáže takže kdo ví ...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama