Návštěvnost? Zmizela!

9. července 2015 v 2:04 | Simča |  Výplody mé mysli
Vlastně se tomu ani po tolika letech co jsem zpět nemůžžu divit, jen mi ta návštěvnost teď tak trochu chybí... dříve to na mě bylo moc a teď chci to dobu zpět, ale to asi není možné... čím dál více blogarů opouští blogy, případně stěhují na jinou adresu, aby je pak mohli zase opustit. Dříve bylo nás, blogarů, docela hodně ale najít aktivní blog v dnešní době nejspíše není tak jednoduché jako kdysi... možná je a jen se mi to zdá, já už nevím.

Pamatuji si, že jsem chtěla být slavná blogerka jak se to někteřím daří... nikdy jsem nepochopila jak nějaká blogerka může být slavná že měla cca v 11 letech blog o didlinách. Já měla cca od 14 letech blog o St. Egyptě a nic! Vlastně to nechápu dodneška. Od mala jsem chtěla být slavná. Ne nějak extra slavná jako třeba DiCaprio nebo Pitt, ale prostě slavná, klidně i jen tu v Čechách, což se asi nikdy nestane.

Jistě že ne, aby se to stalo tak by se mi musela vrátit návštěvnost a já bych se u článků měla držet titulku... jak se mi s tímhle přístupem povedlo složit maturitu z češtiny je pro mě záhadou ;D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama