Červenec 2015

Nepřítomnost.... stuff

22. července 2015 v 22:54 | Simča |  Výplody mé mysli
Už jsem někdy zmínila jak jsem nemožná ve vymýšlení nadpisů a držení se určitého tématu? Mám to asi od dětství... stejně jako to že moc mluvím/píšu a než se dostanu k jádru věci tak to trvá... to mám zase po babičce. Vím, že jsem přes tohle hrozná, ale kdo mě zná tak ví, že nejsem nejjednodušší osobnost. Vlastně jsem docela komplikovaná. Pochopit mě a mé myšlenkové pochody je komplikované... asi vím proč mi už sem nikdo nechodí. Ty nesmysly lidé četli, přesto že byly plné chyb, ale alespoň asi dávaly smysl. Neříkám, že teď píšu bez chyb, ale snažím se je eliminovat na minimum. Víte co? Už to dělam, ale budu psát odstavce... u těch nevadí, že člověk nepíše vždy na jedno téma.

Vím, že jsem tu nebyla pár dní. Byla jsem k Karlových Varech u příbuzních... pokusím se být znovu aktivní a přivéct to tu zpět k životu, i když vím že jako tenkrát to už nejspíše nikdy nebude. Bezva... teď musím ještě něco napsat aby ten odstavec nebyl moc krátký. Proto tu píšu stuff (věci), protože to co píšu je prostě odpad. Dělám to když mi nic nenapadá a dělám to aj když mluvím. Je to krozný zvyk, ale část mé osobnosti. Už jsem zmínila, že jsem komplikovaná? Docela často se opakuju. Když mluvím i když píšu. Fajn myslím že je načase to tu ukončit.

Je hrozný vedro a mě se vaří mozek. Možná to je proč nemůžu nic vymyslet. Nebo proto že jsem cvok... v září tu ke cvokaři... poslal mě tam psychouš. Na nějaký testy nebo co, ale prý jsem normální. Tak proč tam musím chodit? Dobře, úplně zbytečná otázka je mimo... řekla jsem si, že se budu snažit nic neupravovat a nemazat, tak škrtám... je v tom rozdíl protože stále vidíte co jsem napsala. Samý kraviny. Vím, že některé (vlastně všechny) věci je lepší nevěděl, ale co nadělám? Nic.

Návštěvnost? Zmizela!

9. července 2015 v 2:04 | Simča |  Výplody mé mysli
Vlastně se tomu ani po tolika letech co jsem zpět nemůžžu divit, jen mi ta návštěvnost teď tak trochu chybí... dříve to na mě bylo moc a teď chci to dobu zpět, ale to asi není možné... čím dál více blogarů opouští blogy, případně stěhují na jinou adresu, aby je pak mohli zase opustit. Dříve bylo nás, blogarů, docela hodně ale najít aktivní blog v dnešní době nejspíše není tak jednoduché jako kdysi... možná je a jen se mi to zdá, já už nevím.

Pamatuji si, že jsem chtěla být slavná blogerka jak se to někteřím daří... nikdy jsem nepochopila jak nějaká blogerka může být slavná že měla cca v 11 letech blog o didlinách. Já měla cca od 14 letech blog o St. Egyptě a nic! Vlastně to nechápu dodneška. Od mala jsem chtěla být slavná. Ne nějak extra slavná jako třeba DiCaprio nebo Pitt, ale prostě slavná, klidně i jen tu v Čechách, což se asi nikdy nestane.

Jistě že ne, aby se to stalo tak by se mi musela vrátit návštěvnost a já bych se u článků měla držet titulku... jak se mi s tímhle přístupem povedlo složit maturitu z češtiny je pro mě záhadou ;D

Něco málo o Atlantis

6. července 2015 v 3:29 | Simča |  Atlantida
Atlantida byla ostrovní stát. Veliký, úrodný údajně tam nebyly zločiny ani kriminalita. Všichni žili v míru a uctívali svého boha Atlase, tak se jmenovala i hora na které sídlil, prostě ,,Ráj přenesený z nebe na zem". Jak se Atlantis také nazývala.

Ale nebylo to vždycky tak jak popisuji, jednoho dne se všecko změnilo ... a změnila se i historie Atlantis. Dříve mírumilovní a velmi vyspělí lidé začali vést války, zapomněli uctívat svého boha a po poslední bitvě s Athénami, kdy Atheny vyhrály, se bůh Atlas rozhněval a vyslal na celou Atlantidu katastrofu jakou si nedokáže nikdo představit.

Láva prýštila z hory Atlas a zavalovala celé město, stěny paláce praskaly a domy se bořily jako domečky s karet. Byla to největší katastrofa jaká se v historii lidstva stala ... jen část Atlanťanů se podařilo vyváznout na lodích a zůstaliubytováni v nedalekých kontinentech. Již druhý den by jste na tom místě marně hledali onen veliký ostrov, onu mocnou říši plnou vyspělých lidí.

Říká se že v nějaké zemi žijí potomci Atlanťanů. Tito lidé mají prý blonďaté vlasy a jasně modré oči, ale nikdo neví zda jsou či nejsou potomci těch co žili na Atlantidě. Dokonce se říká že Atlantis čeká na vhodný okamžik - ten až nastane celá Atlantis se vynoří z hlubin oceánu. Tento okamžik. Okamžik který potopil celou Atlantis se údajně blíží znovu; nikdo neví KDY nastane, ale já vím jedno ... jednoho dne se to stane ...


Vím, že to zní jako scénář přinejmenším na nějaký sci-fi film, ale není to bohužel se to stane. Jednoho dne.
Někdo říká, že se to mělo stát v roce 2012, ale zase už se to mělo stát dříve (v roce 1968-1969) a nenastalo to. Bůh ví třeba Atlantis zůstane navěky neobjevená ... a nebo ne?

V Gíze mezi předními tlapami sfingy je tajemná a tajná chodba obsahující knihovnu spisů, ale jazyk jakým to je nikdo nedokáže rozluštit. Co je to za písmo? Npsali je lidé s Atlantidy? Nebo snad mimozemšťané? Kdo ví, ale to písmo nikdo nerozluštil a rozluštit nedokáže takže kdo ví ...

Nehlaďte divoké kočky

2. července 2015 v 1:10 | Simča |  Výplody mé mysli
Takže, nejdříve bych asi ten nadpis měla vysvětlit. Teď se spousta z vás ptá 'Jaký kočky?' , 'Proč bychom měl/a hladit divoké kočky?' , 'Oni se nechají?' Jo, jistě.. proč vůbec hladit divoké kočky? Protože mám ráda zvířata a jedna kočka je tu taká přítulná.. člověk jí drbe a ona se něčeho lekne. Nevím čeho, ale škrábla mě nechtěně.. přijdu domů stříknu desinfekci. No, raději pořádně takže ruku mám celou žlutou a furt je mi to málo :DD
Takže, prosím.. nehlaďte divoké kočky.