Listopad 2009

Co máme a oni ne???

18. listopadu 2009 v 18:08 | Simča

Neradi chodíte do školy ?
Oni chodí rádi ..
Neradi ovoce nebo zeleninu ?
Oni si nevybírají ..
Jste na dietě ?
Oni na dietu umírají ..
Vadí Vám, že se rodiče pletou do soukromí svých dětí (Vás) ?
Oni rodiče nemají ..
Nudí Vás pořád stejné hry a hračky ?
Oni nemají na výběr ..
Vadí Vám, že musíte chodit brzy spát ?
Oni se nechtějí probudit ..
Koupili Vám Adidas a Vy jste chtěli radši Nike ?
Tam mají jen jednu značku ..
Prosím, zkopírujte toto na své stránky !! Myslím, že bychom si měli vážit toho co máme .. Protože oni to nemají a netouží po tom! Nebo možná touží, ale vědí dobře, že to nikdy nemohou mít. A tak Ještě jednou žádám - udělejte to pro ně i pro sebe. Zamyslete se nad tím co potřebujete k životu a co jenom chcete. Zamyslete se i nad tím co to znamená vděčnost, soucit a skromnost

Tátovy blbý kecy

15. listopadu 2009 v 17:11 | Simča |  Výplody mé mysli
Jo je to tak. Snad když máme jednou notebook, tak ho máme a né že máme klávesici a k tomu připojenou a myš a na tý notebookoví psát nemůžu musím psát na tý přikoupený i když nechápu proč. Je to děsný, což mě nikdo nikdy nepochopí jak mi je?! Ten obrázek ukazuije moje pocity jak mi je, teď děsně, nikdo mě nemá rád, pak na školu kde chci se dostává notebook, a co já?

Budu vypadat jako debil že to neumim s noťasem když ho mám doma:"Debile!" táta na mě furt řve a proč?

Někdy mám pocit, že jsem vznikla s nechtěnýho těhotenství a táta mi to dává najevo hodně. Asi si myslel, že bude mít hezkou holčičku, která bude poslouchat na slovo jako robot a učit se od rána do večera, jenže v letech mám taky právo na trochu samostatný život a mrzí mě že mi nedává tu šanci, má mě rád, já to vím, ale někdy mi na jevo dáva opak.

Proč?

Vlídné slovo sem od něj neslyšela dlouho, tak proč? šikaná, slzy, trápený a křik ... to jest můj život ...
Život který jednoho dne doufám nabyde smyslu a děkuju že sem chodíte, alespoň mám nějákou radost.

Kluka nemám jsem sama, tak nevim, máma řiká že jsem pěkná holka, ale mám malý sebevědomí, takže nejsem dost sem se tu vykecala a doufám že úplně plně v to doufám ... a konečně má tento blog smysl, alespoň něco má smysl ...

Už to jde....

14. listopadu 2009 v 19:35 | Skaara15 |  Výplody mé mysli
Jack
Tak a co jde? Včera sem psala, že se mi ve wordu vymazal 3x článek - povídka kterou píšu na svůj jiný blog - a dneska jsem to napsala poprvé a už to šlo. Že by to bylo tím pátkem 13-tého? Že by na té pověře něco bylo? Nikdy jsem na pověry nevěřila, ale potom co jsem zažila toto tak to asi nejsou úplný bláboly.

Něco asi jo, ale na tom včerejšku asi něco bylo a jsem šťastná úplně moc nechápu to na tento blog nikdo nechodil a potom co sem si sem začala psát deníček mi sem přijde denně hrozně lidí se přesvěčte sami, takže pokud máme malou návštěvnost pište si na blog deníček, třeba vám to pomůže jako mě. Jsem si myslela, že tento blog zruším a pak mě to asi předevčírem napadlo. Adresa, ne? Majne. Jako můj no tak ať je můj ... můj deníček. A tak to vlastně začalo ... můj deníček ... no takže jak vidíte návštěvnost se mi zvedla hodně a vždycky blogerům z velkou návštěvnností jsem záviděla a teď k nim patřím i já.
P.S: Kdo tento text pochopil se může se považovat za Einsteina, protože ani já sama to moc nechápu ...

Chjoooo

13. listopadu 2009 v 18:19 | Simča |  Výplody mé mysli
tčgěřTak dneska sem psala na další svůj blog povídku ve wordu a na pátek 13-tého. Je to pravda, že? Je to smutné jednou sem to vymázla řekla sem se překlikla, ale pak sem po druhé psala 5 STRÁNEK! A zase se mi to vymázlo prostě. Dneska je vážně smolný den, těším se až skončí a to vážně a doopravdy jinak dneska zase sprda od táty. Už nevim za co, ale zase prostě co je za den. Akorát ve škole byla prdel. Deváťákům (TAM PATŘÍM I JÁ) přeskočilo nejdřív jsem po sobě čmárali, učitelovo, fixama a linerama o přestávce, pak jsem si na mušku vzali jednoho kámoše z osmičky a taky jsme ho počmárali, takže prdel a pak spolužák on Hvězdnou bránu zná jen ode mě, ale trochu ano a tak s Pavla (TEN OSMÁK) udělal Teal'ca (KDO ZNÁ STARGATE VÍ) takže ve škole prdel, ale jinak. Brácha nemocnej, máma unavená a já s tátou musíme makat ... a ten word mě trápí hodně.

Šokyng

12. listopadu 2009 v 22:05 | Simča |  Výplody mé mysli
řtěcxgř
Jo šoking. Zdá se mi že mě nikdo nemá rád a všichni jsou na mě zlí. A nedávno mi táta řekl ať se převlíknu a řekla jsem že on mi obsadí kompa a dostala sem sprda, že neni jen můj a takový trapný kecy. Jo bylo to asi předevčírem den úplně na hovno.

Tak snad je to už za mnou, ale stejně vidí na mě lidé jen to zlé a né to dobré ... možná někteří, ale někteří ne, urážky, nadávky, šikaná.

Ano šikaná ... myslim že mi v té době bylo 11 let když se to stalo ... ale nechci o tom mluvit, co mi spolužák dělal. Stále je to pro mě bolestivé ...

Sedm nejzajímavějších věcí v encyklopedii z roku 1768

11. listopadu 2009 v 15:07 | Simča
Není žádnou velkou neznámou, že se některá fakta v průběhu historie decentně i zcela diametrálně mění. Ukazuje se ale, že i v 18. století jsme kolikrát brali za fakta i úplné nesmysly, na které s odstupem času můžeme pohlížet už jen s úsměvem na tváři.
Špagety byly podle staré encyklopedie silným afrodiziakem. Ilustrační foto

Špagety byly podle staré encyklopedie silným afrodiziakem. Ilustrační foto
FOTO: František Petrák, Právo

Dnes 14:47 - Londýn
Encyklopedie Britannica je ve Velké Británii váženou publikací, ve které hledají radu často i ti nejvzdělanější. I tak je ale působivé, že publikace z roku 1768 působí více jako snůška spekulací a polonesmyslů než solidní kniha, ve které by měli lidé hledat odpověď na své otázky.
Kniha z druhé poloviny 18. století nám však dává dobrý náhled na to, co bylo pro tehdejší lidi důležité. Celých 40 stránek tak zabírá popis nemocí koní a dalších 40 stránek pak algebra. Sedm nejzajímavějších informací z encyklopedie pak jistě stojí za přečtení.

1. Lidé a monstra

Druh Homo Sapiens se dále rozděluje na pět poddruhů - Američany, Evropany, Asiaty, Afričany a monstra.

2. Medicína

Nadýmání se člověk zbaví pomocí heřmánkového čaje a vyfukováním kouře z dýmky skrz anus.

3. Konzumace čokolády

Čokoláda byla luxusem a hotová čokoláda či kakaová pasta nesměly být importovány ze zámoří. Mohla být nicméně připravována doma, pokud byl tři dny dopředu uvědoměn výběrčí daní a bylo ji vyrobeno najednou jen velmi malé množství.

4. Afrodiziaka

Špagety byly poprvé přivezeny z Itálie, kde má jídlo úžasný šmrnc. Jsou často používány v polévkách, aby u konzumenta vyvolaly chuť k sexuálnímu styku.

5. Petrolej

Petrolej je účinným mazáním, které pomáhá na bolesti končetin. Stejně tak může být petrolej používán při léčbě ochrnutí.

6. Austrálie a Nový Zéland

Navzdory faktu, že už byla Austrálie spolu s Novým Zélandem tehdejším kartografům známa, tak jejich existence nebyla v encyklopedii uznána až do kolonizace tohoto území.

7. Solární systém

Solární systém, ve kterém se nachází planeta Země, měl šest planet. Na objevení Uranu, Neptunu a Pluta (který nedávno status planety zase ztratil), se ještě čekalo.
Jakub Kynčl, Novinky